Zásady ochrany osobních údajů

Jsme Biologické centrum AV ČR, v. v. i., se sídlem Branišovská 1160/31, 37005 České Budějovice, IČ 60077344.

S jakými Vašimi daty pracujeme:

 1. Abychom se mohli spojit ohledně Vašich výskytů, máme na webu umístěný formulář v členské sekci, kterým nám můžete napsat. Údaje, které nám napíšete do e-mailu budeme zpracovávat, abychom Vám mohli na Vaše dotazy a přání odpovědět.

  Pokud se dále domluvíme na další spolupráci, budeme zpracovávat Vaše jméno, kontaktní údaje (e-mail, telefon), Vaše podnikatelské údaje a případně data, která nám předáte, abychom Vám mohli poskytnout své služby.

  Vámi zadaná data budeme zpracovávat 10 let. Veškerá tato práce s daty je možná díky tzv. nařízení GDPR (jednání o smlouvě a plnění smlouvy).
 2. Máme na webu různé formuláře. Pro registraci do členské sekce, přihlášení do členské sekce, resetování hesla, odeslání výskytu karase, odesání dotazu do poradny. Údaje, které vyplníte budeme zpracovávat, abychom Vám mohli na Vaše dotazy a přání odpovědět a abychom mohli efektivně mapovat výskyt karasů v České republice.
 3. Pokud požadujete obnovení hesla, vaše adresa IP bude uvedena v e-mailu pro obnovení hesla.
 4. Nemáme zpracovatele, kteří by se k Vašim datům dostali.
 5. Vaše osobní údaje neprofilujeme, ani nepředávám mimo Evropskou unii.
 6. Pokud byste nás potřebovali kontaktovat ohledně vašich dat a naší páce s nimi, napište nám na e-mail zachrankarase@gmail.com.
 7. Nařízení GDPR (nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES) vám dává spoustu práv. Mezi nimi je právo obrátit se na nás a chtít informace, jaké osobní údaje zpracováváme, vyžádat si přístup k osobním údajům, nechat je aktualizovat nebo opravit, chtít omezení zpracování, kopii osobních údajů, přenos osobních údajů nebo po nás požadovat výmaz. Pokud si myslíte, že s osobními údaji nenakládáme, jak bychom měli, máte možnost podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů, případně se obrátit na soud. Pevně ale věříme, že k ničemu takovému mezi námi nedojde. ????